Orientace v prostoru a čase pro děti od 5 do 7 let | Jiřina Bednářová

Orientace v prostoru a čase pro děti od 5 do 7 let | Jiřina Bednářová, Richard Šmarda

Orientace v prostoru a čase pro děti od 5 do 7 let | Jiřina Bednářová, Richard Šmarda od skvělé a známé značky EDIKA je nyní k dostání výhodně za super cenu. Tento produkt je přesně to, co potřebujete. Orientace v prostoru a čase pro děti od 5 do 7 let | Jiřina Bednářová, Richard Šmarda za super cenu 127 Kč

127 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Publikace je určena předškolním dětem k rozvoji časové orientace a prevenci potíží ve čtení, psaní, matematice a obtíží v získávání studijních dovedností plynoucích z nedostatečně rozvinuté časové orientace, vnímání posloupnosti a následnosti dějů, organizace činností. Každá strana obsahuje motivační příběh pro děti a dále instrukce pro dospělé s uvedením cíle činnosti.

 

Název:
Orientace v prostoru a čase pro děti od 5 do 7 let | Jiřina Bednářová, Richard Šmarda
Výrobce:
SKU:
9788026613787

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz