Omega - jak nalézt vnitřní bohatství | Ruediger Dahlke

Omega - jak nalézt vnitřní bohatství | Ruediger Dahlke, Veit Lindau

Omega - jak nalézt vnitřní bohatství | Ruediger Dahlke, Veit Lindau od spolehlivé značky CPRESS lze pořídit u nás za příznivou cenu. V obchodě naleznete nejžádanější zboží špičkové kvality. Omega - jak nalézt vnitřní bohatství | Ruediger Dahlke, Veit Lindau za výhodnou cenu 339 Kč

339 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Právě teď nastal čas napravit klamný pocit nedostatku a naplno prožít bohatství, a to jak vnitřní, tak vnější, a velkoryse je sdílet se světem! Autoři, jedni z nejznámějších duchovních učitelů, v této knize společně píšou o nedostatku povědomí, který činí náš život těžším, a vlastně vnitřně i zevně chudým, který má dokonce i tu zlou moc zničit naše vztahy a učinit nás fyzicky nemocnými. Autoři nám ukazují cestu k procesu, který začíná v našich srdcích a má sílu hluboce transformovat naše životy.

 

Název:
Omega - jak nalézt vnitřní bohatství | Ruediger Dahlke, Veit Lindau
Výrobce:
SKU:
9788026423942

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz