Obrazy z Nového zákona (audiokniha pro děti) | Renáta Fučíková

Obrazy z Nového zákona (audiokniha pro děti) | Renáta Fučíková, Jiří Dvořák

Obrazy z Nového zákona (audiokniha pro děti) | Renáta Fučíková, Jiří Dvořák od tohoto skvělého výrobce ALBATROS , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Nečekejte fronty v kamenných prodejnách, nákupem online ušetříte. Obrazy z Nového zákona (audiokniha pro děti) | Renáta Fučíková, Jiří Dvořák právě teď za cenu 212 Kč

212 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Evropská kultura je neoddělitelně spjata s křesťanstvím. V průběhu staletí si je však mnozí panovníci, reformátoři i politici přivlastnili a pokřivili je. Naše kniha vznikla proto, aby dnešní děti mohly lépe pochopit původní poselství Ježíšových myšlenek. Společně se proto vypravíme do míst, kde žil a kázal Ježíš Kristus, který k Mojžíšovu desateru zákonů připojil zákon nový: odpuštění a vzájemnou lásku.

 

Název:
Obrazy z Nového zákona (audiokniha pro děti) | Renáta Fučíková, Jiří Dvořák
Výrobce:
SKU:
8594050424524

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
7310
produktů
57
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz