O trojí cestě | Tomáš Nejeschleba

O trojí cestě | Tomáš Nejeschleba, Jindřich Veselý, Bonaventura

O trojí cestě | Tomáš Nejeschleba, Jindřich Veselý, Bonaventura od značky s dlouholetou historií Vyšehrad je k dostátní teď u nás za super cenu. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás. O trojí cestě | Tomáš Nejeschleba, Jindřich Veselý, Bonaventura na našich stránkách za 144 Kč

144 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Rozsahem nevelký text náleží k vrcholným dílům františjánského učence a světce 13. století Bonaventury z Bagnioreggia. Podobně jako další spisy podobného charakteru předkládá tato „suma“ mystické teologie jakýsi itinerář duchovní cesty. Vychází s doprovodnou studií Tomáše Nejeschleby.

 

Název:
O trojí cestě | Tomáš Nejeschleba, Jindřich Veselý, Bonaventura
Výrobce:
SKU:
9788074290145

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz