Nejznámější bajky – Ezop

Nejznámější bajky – Ezop, La Fontaine, Krylov | Jana Eislerová, Antonín Šplíchal

Nejznámější bajky – Ezop, La Fontaine, Krylov | Jana Eislerová, Antonín Šplíchal od dodavatele se skvělou pověstí Fragment je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Nakupte si bezpečně a rychle online. Nejznámější bajky – Ezop, La Fontaine, Krylov | Jana Eislerová, Antonín Šplíchal - nyní můžete mít za 179 Kč

179 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Nejznámější příběhy od Ezopa, La Fontaina a Krylova přinášející dětem poučení. Zvířata v nich jednají jako lidé a ukazují na špatné vlastnosti, kterých bychom se měli vyvarovat.
- Liška a havran
- Medvědí služba
- Liška a hrozny
- Zajíc a želva
- Liška a čáp
a další bajky jsou převyprávěny tak, aby jim pomocí krásných ilustrací porozuměly i malé děti.

 

Název:
Nejznámější bajky – Ezop, La Fontaine, Krylov | Jana Eislerová, Antonín Šplíchal
Výrobce:
SKU:
9788025314012

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz