Nasycení pětitisícového zástupu | Ivana Pecháčková

Nasycení pětitisícového zástupu | Ivana Pecháčková, Anastasia Stročkova

Nasycení pětitisícového zástupu | Ivana Pecháčková, Anastasia Stročkova od společnosti s dlouholetou tradicí Meander lze pořídit u nás za skvělou cenu. Nakupujte bezpečně online. Nasycení pětitisícového zástupu | Ivana Pecháčková, Anastasia Stročkova - nyní pořídíte od 109 Kč

109 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Biblická edice manamana pokračuje s dalšími osmi příběhy Nového zákona, které dětem převyprávěla Ivana Pecháčková a ilustrovali je talentovaní čeští výtvarníci nejmladší generace. Jaký zázrak vykonal Ježíš na svatbě v Káně galilejské? Co to vůbec jsou podobenství a kam se po Ježíšově zmrtvýchvstání začala šířit nová víra? S těmito a dalšími otázkami dětem pomůžou přiložené metodické listy, které obsahují soubor úkolů procvičujících nejen porozumění a pozornost dětí, ale i jejich kreativní schopnosti.

 

Název:
Nasycení pětitisícového zástupu | Ivana Pecháčková, Anastasia Stročkova
Výrobce:
SKU:
9788075581136

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz