Na velrybě | Zuzana Seye

Na velrybě | Zuzana Seye, Petr Chudožilov

Na velrybě | Zuzana Seye, Petr Chudožilov od společnosti s výborným jménem ALBATROS lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Na velrybě | Zuzana Seye, Petr Chudožilov na našich stránkách za 254 Kč

254 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Pohádková sbírka Na velrybě vychází v češtině podruhé - přesně po třiceti letech. Ve Švýcarsku, kde její autor Petr Chudožilov žije, byla zařazena na Čestnou listinu IBBY.
"Říká se, že neviditelní andělé udržují svět v rovnováze. Když se to na jedné straně nahne, anděl to na druhé straně přidrží. Tím má svět ještě pořád trochu balanc." Nové vydání doprovodila svými ilustracemi Zuzana Seye.

 

Název:
Na velrybě | Zuzana Seye, Petr Chudožilov
Výrobce:
SKU:
9788000057750

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz