Muži

Muži, kteří dokážou zničit každý vztah | Lillian Glassová, Vendula Volkmerová, Dagmar Kalová

Muži, kteří dokážou zničit každý vztah | Lillian Glassová, Vendula Volkmerová, Dagmar Kalová od společnosti se zárukou kvality MOTTO lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Nakupujte bezpečně a rychle online. Muži, kteří dokážou zničit každý vztah | Lillian Glassová, Vendula Volkmerová, Dagmar Kalová v současnosti za 84 Kč

84 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Muži, kteří dokážou zničit každý vztah, tzv. toxičtí muži, zkříží cestu nejedné z nás. Chodíme s nimi, vdáváme se za ně nebo pro ně pracujeme. Narážíme na ně v rodině, v okruhu přátel i kolegů. Doktorka Lillian Glassová, uznávaná expertka na komunikaci, nás naučí tyto lidi spolehlivě poznat podle slovních i mimoslovních projevů a poradí nám, jak se jim vyhnout. Dozvíme se také, jak se můžeme toxického muže zbavit, pokud se v naší blízkosti už zabydlel a vytrvale nám komplikuje život.

 

Název:
Muži, kteří dokážou zničit každý vztah | Lillian Glassová, Vendula Volkmerová, Dagmar Kalová
Výrobce:
SKU:
9788072466245

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz