Můj milý deníčku (2. rok) - Nikdo není dokonalý. Ale já jsem blízko! | Jim Benton

Můj milý deníčku (2. rok) - Nikdo není dokonalý. Ale já jsem blízko! | Jim Benton, Jim Benton

Můj milý deníčku (2. rok) - Nikdo není dokonalý. Ale já jsem blízko! | Jim Benton, Jim Benton od výrobce se skvělou pověstí Fragment lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za super ceny. Můj milý deníčku (2. rok) - Nikdo není dokonalý. Ale já jsem blízko! | Jim Benton, Jim Benton ve slevě pouze nyní za 42 Kč

42 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Dneska před vyučováním mě Isabella vzala na dva kroužky, které navštěvuje. Chci se totiž dostat na vysokou, protože vysoká škola = úžasná budoucnost. Šance na přijetí se zvyšují s počtem kroužků, na které školák chodí.
Přestávám si ale být jistá, že jsem udělala dobře. Isabella je totiž v lecčems lepší než já. Říkám si, že bych měla její dokonalost trošku umírnit. Já vím, není to zrovna pěkné. Ale ruku na srdce: není tohle přesně to, co si kamarádky navzájem dělají?

 

Název:
Můj milý deníčku (2. rok) - Nikdo není dokonalý. Ale já jsem blízko! | Jim Benton, Jim Benton
Výrobce:
SKU:
9788025326114

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz