Modré květy | Lubomír Šedivý

Modré květy | Lubomír Šedivý, Chrudoš Valoušek, Raymond Queneau, Jiří Pelán, Jiří Pelán

Modré květy | Lubomír Šedivý, Chrudoš Valoušek, Raymond Queneau, Jiří Pelán, Jiří Pelán od výrobce PLUS je k získání právě teď u nás za super cenu. Nakupte si kvalitní zboží na našem e-shopu. Modré květy | Lubomír Šedivý, Chrudoš Valoušek, Raymond Queneau, Jiří Pelán, Jiří Pelán na našich stránkách za 84 Kč

84 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Pařížský floutek Cidrolin při odpolední siestě na svém hausbótu sní o středověkém vévodovi d´Auge, kterému se pro změnu zdává o podivném světě soudobé Paříže. Obrazy Paříže, kde se zrovna staví Notre Dame a lůza volá po další křížové výpravě, se střídají s obrazy Paříže šedesátých let. Sen se prolíná s realitou a napříč historií dochází k nečekaným setkáním. Modré květy jsou dalším mistrovským dílem francouzského prozaika Raymonda Queneaua, který i české čtenáře uhranul svou Zazi v metru.

 

Název:
Modré květy | Lubomír Šedivý, Chrudoš Valoušek, Raymond Queneau, Jiří Pelán, Jiří Pelán
Výrobce:
SKU:
9788025900765

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz