Mirákl | Lubomír Šedivý

Mirákl | Lubomír Šedivý, Josef Škvorecký, Michael Špirit

Mirákl | Lubomír Šedivý, Josef Škvorecký, Michael Špirit od společnosti s předním postavením na trhu PLUS je k dostání teď opravdu levně. Pořidťe si kvalitní produkt online a neřešte fronty v obchodě. Mirákl | Lubomír Šedivý, Josef Škvorecký, Michael Špirit aktuálně v akci od 339 Kč

339 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Román Josefa Škvoreckého Mirákl vznikal v letech 1969 – 1972 a byl vydán v roce 1972 v torontském nakladatelství Sixty-Eight Publishers. V románu jsou zachyceny události z let 1949 – 1970, a to technikou filmových střihů, pomocí nichž se vrací hlavnímu protagonistovi vzpomínky z různých období jeho života. Čtenář je nucen neustále sledovat různé linie příběhu, které se mezi sebou vzájemně prolínají. Vedle sebe jsou řazeny na různém počtu stran popsané události z různých časových období.

 

Název:
Mirákl | Lubomír Šedivý, Josef Škvorecký, Michael Špirit
Výrobce:
SKU:
9788000022819

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
7321
produktů
57
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz