Microsoft Visio 2010 | Markéta Kubálková

Microsoft Visio 2010 | Markéta Kubálková, Tomáš Kubálek

Microsoft Visio 2010 | Markéta Kubálková, Tomáš Kubálek od našeho známého výrobce COMPUTER PRESS . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Pořidťe si kvalitní produkt online a neřešte fronty v obchodě. Microsoft Visio 2010 | Markéta Kubálková, Tomáš Kubálek - cena 167 Kč

167 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Výukový kurz od zkušených školitelů programu Visio vás praktickou formou ve 12 lekcích naučí tvorbě diagram, aniž by po vás vyžadoval jakékoli znalosti. Veškerou látku si vyzkoušíte na konkrétním řešení určeném fiktivní firmě Encián. Vytvoříte například model životního cyklu podniku, analýzu tržeb firmy, organizační a časový diagram, kalendář, nebo plkán budovy. Ke cvičením jsou k dispozici ke stažení zdrojové soubory.

 

Název:
Microsoft Visio 2010 | Markéta Kubálková, Tomáš Kubálek
SKU:
9788025134597

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz