Mezi námi předškoláky pro děti od 4 do 6 let | Jiřina Bednářová

Mezi námi předškoláky pro děti od 4 do 6 let | Jiřina Bednářová, Richard Šmarda

Mezi námi předškoláky pro děti od 4 do 6 let | Jiřina Bednářová, Richard Šmarda zboží dodává EDIKA je u nás k dostání za skvělou cenu. Pořidťe si nové a kvalitní zboží za super cenu. Mezi námi předškoláky pro děti od 4 do 6 let | Jiřina Bednářová, Richard Šmarda výhodně za cenu 127 Kč

127 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Publikace je určena dětem k prověření jejich znalostí, schopností a dovedností před nástupem do školy, nejvhodnější je pro věk 4 až 6 roků dítěte. Knížka se zaměřuje na oblast grafomotoriky, zrakového vnímání, řeči, sluchového vnímání, prostorové a pravo-levé orientace, vnímání času a základních matematických představ. Každá strana obsahuje motivační příběh pro děti a vysvětlení činnosti a jejího cíle pro dospělé.

 

Název:
Mezi námi předškoláky pro děti od 4 do 6 let | Jiřina Bednářová, Richard Šmarda
Výrobce:
SKU:
9788026606024

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8273
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz