Marcel a Felix | Lubomír Šedivý

Marcel a Felix | Lubomír Šedivý, Tesařová Olga, Tesařová Olga

Marcel a Felix | Lubomír Šedivý, Tesařová Olga, Tesařová Olga od této značky ALBATROS je k sehnání u nás za skvělou cenu. Neváhejte, zboží nemusí být brzy skladem. Marcel a Felix | Lubomír Šedivý, Tesařová Olga, Tesařová Olga levně za cenu 169 Kč

169 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Na jedné z věží velkolepé katedrály bydlí tři podivuhodné sochy. Čertík Felix, okřídlený lvíček Fabián a Barnabáš, skřítek s věčným úsměvem. Marcel, který jezdí s rodiči o prázdninách po pamětihodnostech, se jednoho dne dostane i do města s katedrálou. Stojí před ní a s údivem hledí na všechna ta nevšední stvoření, na čertíka dokonce zlehka zakývá. A vtom vidí, jak rohatá bytůstka slézá z věže dolů!

 

Název:
Marcel a Felix | Lubomír Šedivý, Tesařová Olga, Tesařová Olga
Výrobce:
SKU:
9788000044019

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz