Little Mole´s Week | Lubomír Šedivý

Little Mole´s Week | Lubomír Šedivý, Michal Černík, Kateřina Miler, Zdeněk Miler, Tereza Baugh

Little Mole´s Week | Lubomír Šedivý, Michal Černík, Kateřina Miler, Zdeněk Miler, Tereza Baugh od dodavatele se skvělou pověstí ALBATROS . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás. Little Mole´s Week | Lubomír Šedivý, Michal Černík, Kateřina Miler, Zdeněk Miler, Tereza Baugh výhodně za 84 Kč

84 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Zbrusu nové leporelo hravou formou seznamuje děti s jednotlivými dny týdne. Krtek se v pondělí pouští do práce tak, aby ji v pátek dokončil a přes sobotu a neděli si mohl užívat volných dnů. Dítě se tak s pomocí krásných ilustrací a hravých veršů snadno naučí, jak následují jednotlivé dny v týdnu za sebou a čím jsou pro většinu lidí zajímavé. Titul navazuje na úspěšnou čtveřici leporel Krtův rok. Nabízíme v angličtině, takže i pro malé školáky, kteří začínají s angličtinou.

 

Název:
Little Mole´s Week | Lubomír Šedivý, Michal Černík, Kateřina Miler, Zdeněk Miler, Tereza Baugh
Výrobce:
Zařazení:
SKU:
9788000038841

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz