Little Mole and Christmas | Soňa Šedivá

Little Mole and Christmas | Soňa Šedivá, Zdeněk Miler, Hana Doskočilová, J. A. Novotný, Mike Baugh, Tereza Baugh

Little Mole and Christmas | Soňa Šedivá, Zdeněk Miler, Hana Doskočilová, J. A. Novotný, Mike Baugh, Tereza Baugh od skvělé a známé značky ALBATROS . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Udělejte si radost nákupem tohoto výrobku. Little Mole and Christmas | Soňa Šedivá, Zdeněk Miler, Hana Doskočilová, J. A. Novotný, Mike Baugh, Tereza Baugh - cena 195 Kč

195 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Byla zima, zvířátka ještě tvrdě spala ve svých pelíšcích. Ale Krtek ne, ten už běhal venku. Chtěl přichystat pro své kamarády z lesní stráňky báječné vánoční překvapení. A ukázalo se, že to nebude tak jednoduché, jak se zpočátku zdálo. Zdálky ho totiž pozorovala škodolibá tetka vrána. Jakmile spatřila krásný vánoční stromeček ozdobený dobrotami, hned na něj dostala zálusk. Krtek si však se známou zlodějkou snadno poradil. Chcete vědět jak? Tak honem otevřete tuhle zimní knížku!

 

Název:
Little Mole and Christmas | Soňa Šedivá, Zdeněk Miler, Hana Doskočilová, J. A. Novotný, Mike Baugh, Tereza Baugh
Výrobce:
SKU:
9788000030135

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz