Ladislav Zibura: Sebrané pěškopisy (trojbox) | Tomski & Polanski

Ladislav Zibura: Sebrané pěškopisy (trojbox) | Tomski & Polanski, Ladislav Zibura

Ladislav Zibura: Sebrané pěškopisy (trojbox) | Tomski & Polanski, Ladislav Zibura od známého dodavatele BIZBOOKS je k dostání za výborné peníze. Pořidťe si kvalitní produkt online a neřešte fronty v obchodě. Ladislav Zibura: Sebrané pěškopisy (trojbox) | Tomski & Polanski, Ladislav Zibura aktuálně v akci od 757 Kč

757 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Rádi objevujete a sníte o dalekých cestách? Vydejte se za svobodou ve společnosti Ladislava Zibury. Mladý autor chodí pěšky světem, tráví čas s hodnými lidmi a pátrá po dobrodružstvích. Své cesty líčí s nadsázkou, humorem a nakažlivým optimismem. Ziburovy knihy jsou díky tomu svědectvím o půvabu svobody a kráse života na cestách. Zasněte se u nich a nechte si vyprávět příběhy ze světa mnohem lepšího, než je ten v televizi. Dárkový trojbox: 3 knihy + pexeso.

 

Název:
Ladislav Zibura: Sebrané pěškopisy (trojbox) | Tomski & Polanski, Ladislav Zibura
Výrobce:
SKU:
9788026508137

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz