Krtek a zima | Kateřina Miler

Krtek a zima | Kateřina Miler, Zdeněk Miler, Hana Doskočilová

Krtek a zima | Kateřina Miler, Zdeněk Miler, Hana Doskočilová od výrobce s dlouholetou historií  . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Pořízením tohoto produktu určitě nebudete litovat. Krtek a zima | Kateřina Miler, Zdeněk Miler, Hana Doskočilová - nyní pořídíte za super cenu 63 Kč

63 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Bílo je všude, ale sníh to není, jen jinovatka. Copak se dá na jinovatce sáňkovat?
Na obloze je jen jediný mráček, mráček chudinka, z toho chumelit nebude, postěžoval si Krtek. Ale když se Krtek se sýkorkou postarali, aby se mráček napil vody, mráček rostl, mohutněl, až se z něj začaly sypat vločky, jedna pěknější než druhá. A sníh se sypal a sypal, až jim sáňky v závěji téměř zapadly. Teď jim teprve začala sáňkovačka a koulovačka a ty pravé zimní radovánky!

 

Název:
Krtek a zima | Kateřina Miler, Zdeněk Miler, Hana Doskočilová
Výrobce:
Zařazení:
SKU:
9788000029863

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz