Kroniky Kavalonu - Kletba oceánu | Kim Foresterová

Kroniky Kavalonu - Kletba oceánu | Kim Foresterová, Tereza Hornová

Kroniky Kavalonu - Kletba oceánu | Kim Foresterová, Tereza Hornová značky s tradicí a dobrou pověstí Fragment lze pořídit u nás za příznivou cenu. Pořidťe se tento produkt bezpečně online. Kroniky Kavalonu - Kletba oceánu | Kim Foresterová, Tereza Hornová levně za 254 Kč

254 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Útokem na Svobodné město se porušil léta trvající mír mezi národy Kavalonu. Stopy útočníků vedou do skryté laboratoře pod vyhaslou sopkou. Kniha kouzel, kterou kentauři před sto lety přísahali zničit, se objevila a padla do nesprávných rukou. Strašliví minotauři – tvorové, jež všechny národy považovali za dávno vyhynulé – s ní provádějí kruté experimenty a nezastaví se před ničím.
Nová válka je na spadnutí. Dokáží naši hrdinové Kavalon zachránit?

 

Název:
Kroniky Kavalonu - Kletba oceánu | Kim Foresterová, Tereza Hornová
Výrobce:
SKU:
9788025347201

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz