Kroniky Kavalonu - Hněv pegasů  | Kim Foresterová

Kroniky Kavalonu - Hněv pegasů | Kim Foresterová, Rudolf Řežábek

Kroniky Kavalonu - Hněv pegasů | Kim Foresterová, Rudolf Řežábek od výrobce s dlouholetou historií Fragment je u nás za bezkonkurenční cenu. Našim cílem je vaše spokojenost. Kroniky Kavalonu - Hněv pegasů | Kim Foresterová, Rudolf Řežábek - nyní nakoupíte za 212 Kč

212 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Národy Kavalonu kdysi vedly nekonečné boje. Válka skončila, spolu s ní ale i přátelství, které mezi nimi dříve panovalo. Kentauři se považují za všem nadřazenou rasu. Kelpie viní kentaury ze svého vyhnanství v moři, z jednorožců se stali krutí otrokáři a pegasové se uchýlili do dobrovolného exilu v horách. A v této zoufalé situaci se objeví nový společný nepřítel. Dokáží se národy Kavalonu spojit a čelit mu? A mohou si vůbec ještě vzájemně věřit?

 

Název:
Kroniky Kavalonu - Hněv pegasů | Kim Foresterová, Rudolf Řežábek
Výrobce:
SKU:
9788025343371

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz