Klub Tygrů - Černí bojovníci | Thomas CBrezina

Klub Tygrů - Černí bojovníci | Thomas CBrezina, Dagmar Steidlová

Klub Tygrů - Černí bojovníci | Thomas CBrezina, Dagmar Steidlová s pečetí kvality od Fragment je u nás za bezkonkurenční cenu. Nákupem tohoto produktu rozhodně ušetříte. Čas i peníze. Klub Tygrů - Černí bojovníci | Thomas CBrezina, Dagmar Steidlová - nyní pořídíte od 152 Kč

152 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Noční útoky maskovaných černých bojovníků šíří po městě strach a paniku. Noc nindžů se stává zlým snem i pro Klub Tygrů. Zatímco Luk zůstane zavřený v nákupním centru, stává se Biggi svědkem únosu a Patrik dokonce zajatcem! Policie je bezradná a tápe. Nemůže se v pátrání pohnout z místa. Klub Tygrů se ale nevzdává. Podaří se jim nalézt důkazy a vnést do případů tajemných nindžů jasno?
Zapoj se do pátrání i ty a zažij celé dobrodružství z první ruky!

 

Název:
Klub Tygrů - Černí bojovníci | Thomas CBrezina, Dagmar Steidlová
Výrobce:
SKU:
9788025313756

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz