Kdo bydlí ve starém dubu? | Jarmila Marešová

Kdo bydlí ve starém dubu? | Jarmila Marešová, Jarmila Marešová

Kdo bydlí ve starém dubu? | Jarmila Marešová, Jarmila Marešová od výrobce se skvělou pověstí ALBATROS je momentálně ve výhodné akci. Nové produkty každý den. Aktuální ceny a slevy. Kdo bydlí ve starém dubu? | Jarmila Marešová, Jarmila Marešová za výhodnou cenu 161 Kč

161 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Malované vyprávění a komiks o příhodách malé veverky a o dalších obyvatelích starého dubu. A že jich ve starém dubu bydlelo víc než dost! A žilo se jim dobře – po sousedsku. Díky veselé veverce tam vládla pohoda. Dvoustrany obrázkového komiksu jsou prostřídány malovaným čtením. Kniha je vhodná pro začínající čtenáře. Texty jsou psané hůlkovým písmem, s kterým se ve škole seznamují hned v prvních měsících první třídy.

 

Název:
Kdo bydlí ve starém dubu? | Jarmila Marešová, Jarmila Marešová
Výrobce:
Zařazení:
SKU:
9788000038803

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz