Karkulín je nejlepší | Astrid Lindgrenová

Karkulín je nejlepší | Astrid Lindgrenová, Vladimír Vimr, Helena Zmatlíková, Libor Štukavec

Karkulín je nejlepší | Astrid Lindgrenová, Vladimír Vimr, Helena Zmatlíková, Libor Štukavec od výrobce se skvělou pověstí ALBATROS je u nás k dostání za skvělou cenu. Tento produkt je přesně to, co potřebujete. Karkulín je nejlepší | Astrid Lindgrenová, Vladimír Vimr, Helena Zmatlíková, Libor Štukavec v současnosti za 186 Kč

186 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

V obyčejné ulici ve Stockholmu, v obyčejném domě bydlí obyčejná rodina Svantessonových – tatínek, maminka a tři děti Albert, Bety a Ben. A na střeše v domečku za komínem bydlí ještě někdo, ovšem velmi neobyčejný. Jmenuje se Karkulín a je to malý polopohádkový človíček, který umí létat a provádět samé neuvěřitelné věci. I v této knížce je Karkulín mistr ve vymýšlení legrace.

 

Název:
Karkulín je nejlepší | Astrid Lindgrenová, Vladimír Vimr, Helena Zmatlíková, Libor Štukavec
Výrobce:
SKU:
9788000027586

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz