Karel IV. - Památná místa tehdy a dnes | Jiří Martínek

Karel IV. - Památná místa tehdy a dnes | Jiří Martínek, RNDr., Petr Urban

Karel IV. - Památná místa tehdy a dnes | Jiří Martínek, RNDr., Petr Urban od společnosti se zárukou kvality Fragment je pro vás pro vás právě dnes v akci. Na našem e-shopu si pořídíte kvalitní zboží za top ceny. Karel IV. - Památná místa tehdy a dnes | Jiří Martínek, RNDr., Petr Urban - nyní zakoupíte od 161 Kč

161 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Císař a král Karel IV. (1316–1378) patří bezpochyby k nejvýznamnějším osobnostem našich dějin. Jeho státnické povinnosti ho zavedly na mnohá místa i daleko za hranicemi dnešní České republiky. Zakládal hrady, kláštery či školy, setkával se s nejvýznamnějšími osobnostmi své doby.
Historik Jiří Martínek má za sebou práci takřka detektivní. Život Karla IV. mapuje nejen z hlediska historických událostí, ale zavede nás na místa, kde Karel IV. pobýval, a seznámí nás s tím, jak vypadají dnes.

 

Název:
Karel IV. - Památná místa tehdy a dnes | Jiří Martínek, RNDr., Petr Urban
Výrobce:
SKU:
9788025327128

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz