Jižní louka | Astrid Lindgrenová

Jižní louka | Astrid Lindgrenová, Jarka Vrbová, Marina Richterová, David Vlček

Jižní louka | Astrid Lindgrenová, Jarka Vrbová, Marina Richterová, David Vlček od značky s dlouholetou tradicí ALBATROS - zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Udělejte si radost nákupem tohoto výrobku. Jižní louka | Astrid Lindgrenová, Jarka Vrbová, Marina Richterová, David Vlček výhodně za 195 Kč

195 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Jímavé příběhy z dávných časů o sourozencích Anně a Matyášovi, kteří se sami museli postarat o živobytí u nevlídného sedláka, o malé Malin z chudobince, toužící po něčem krásném a milém, či o Stině Marii, již zajmou podzemní šedivé bytosti, úchvatně vypráví Astrid Lindgrenová. I o nesmírné statečnosti a rytířské cti,kterou opěvuje na posledních stránkách knížky. Až si je všechny přečtete, už na malé hrdiny nezapomenete.

 

Název:
Jižní louka | Astrid Lindgrenová, Jarka Vrbová, Marina Richterová, David Vlček
Výrobce:
SKU:
9788000028514

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz