Jak souhvězdí dostala svá jména – pro děti | Jana Eislerová

Jak souhvězdí dostala svá jména – pro děti | Jana Eislerová, Antonín Šplíchal

Jak souhvězdí dostala svá jména – pro děti | Jana Eislerová, Antonín Šplíchal od našeho známého výrobce Fragment . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. V obchodě naleznete nejžádanější zboží špičkové kvality. Jak souhvězdí dostala svá jména – pro děti | Jana Eislerová, Antonín Šplíchal stojí u nás 195 Kč

195 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Krása noční oblohy fascinovala lidstvo od nepaměti. Mocné bohy, statečné hrdiny a bájná zvířata, o kterých si lidé mezi sebou vyprávěli, proto přenesli i na nebe a pojmenovali po nich hvězdy a souhvězdí.
Seznamte se i vy s prastarými příběhy lásky a nenávisti, hrdinství i zbabělosti a přečtěte si, jak souhvězdí dostala svá jména. Báje a pověsti jsou převyprávěny tak, aby jim porozuměly i malé děti.

 

Název:
Jak souhvězdí dostala svá jména – pro děti | Jana Eislerová, Antonín Šplíchal
Výrobce:
SKU:
9788025338926

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz