Jak se Vojta ztratil | Pavel Hrach

Jak se Vojta ztratil | Pavel Hrach, Petra Braunová, Olga Ptáčková

Jak se Vojta ztratil | Pavel Hrach, Petra Braunová, Olga Ptáčková od této přední společnosti ALBATROS - produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost. Jak se Vojta ztratil | Pavel Hrach, Petra Braunová, Olga Ptáčková cenově vychází na 135 Kč

135 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Prožijte s Vojtou napínavé chvilky ve velkoměstě! Právě tam se totiž malý Vojta ztratí svému strýčkovi Martinovi, který ho vzal na výstavu fotografií. Do galerie se Vojtovi nechce, a tak na strýčka čeká v parku. Po chvilce mu to ale nedá a jde se po parku trochu porozhlédnout. Jde dál a dál, až najednou zjistí, že neví kde je. Co si jen počne ve velkém městě? Neztratí se docela?

 

Název:
Jak se Vojta ztratil | Pavel Hrach, Petra Braunová, Olga Ptáčková
Výrobce:
SKU:
9788000026206

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz