Jak se domluvit s tygrem | Kamila Kopsová

Jak se domluvit s tygrem | Kamila Kopsová, Petr Kops

Jak se domluvit s tygrem | Kamila Kopsová, Petr Kops od výrobce EDIKA je k dostání teď u nás za skvělou cenu. V našem e-shopu pořídíte další zboží jako toto výhodně. Jak se domluvit s tygrem | Kamila Kopsová, Petr Kops levně za cenu 195 Kč

195 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Potřeba komunikovat je přirozenou potřebou všech lidí. Přímo ovlivňuje nás a lidi v okolí. Úspěšná komunikace přispívá ke spokojenému a pohodovějšímu životu. Rodíme se ale s velmi omezenými komunikačními schopnostmi a hlavně s určitými vrozenými komunikačními typy. Tato kniha vám pomůže vyznat se v komunikačních typech, zejména u dětí. Pochopíte, jak ovlivňují člověka již od dětství a budete moci tuto znalost využít v běžném životě.

 

Název:
Jak se domluvit s tygrem | Kamila Kopsová, Petr Kops
Výrobce:
SKU:
9788026610465

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz