Jak na to? O rodičovství

Jak na to? O rodičovství, dětech a výchově | Markéta Skládalová

Jak na to? O rodičovství, dětech a výchově | Markéta Skládalová od společnosti s dlouholetou tradicí CPRESS , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Nákupem u nás, ušetříte čas i peníze. Jak na to? O rodičovství, dětech a výchově | Markéta Skládalová levně za 127 Kč

127 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Víte, proč nefungují ve výchově tresty, kam může vést vyčerpání z mateřské dovolené nebo jak nakládat s emocemi?
Jak na sourozeneckou rivalitu, dětský strach či agresivitu? Mají pravdu rodiče nebo babičky? Jak zvládnout období vzdoru či nástup do školky? Jaké věty dětem říkat, aby z nich vyrostli úspěšní lidé a naopak jaká slova vymazat z rodičovského slovníku? Inspirace pro rodiče i všechny ostatní, kteří přemýšlejí o tom, co a jak dělat či změnit ve výchově.

 

Název:
Jak na to? O rodičovství, dětech a výchově | Markéta Skládalová
Výrobce:
SKU:
9788026407270

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz