Italština pro samouky a věčné začátečníky + mp3 | Eva Ferrarová

Italština pro samouky a věčné začátečníky + mp3 | Eva Ferrarová, Miroslava Ferrarová, Vlastimila Pospíšilová

Italština pro samouky a věčné začátečníky + mp3 | Eva Ferrarová, Miroslava Ferrarová, Vlastimila Pospíšilová od dodavatele s dobrým jménem EDIKA je momentálně ve výhodné akci. Už nemusíte dále hledat, tento produkt je top kvalita. Italština pro samouky a věčné začátečníky + mp3 | Eva Ferrarová, Miroslava Ferrarová, Vlastimila Pospíšilová právě nyní za skvělou cenu 467 Kč

467 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Publikace obsahuje 40 lekcí, celkem sedm z nich je opakovacích. Lekce začínají moderními a autentickými krátkými texty, které jsou zaměřeny především na hovorový jazyk. V učebnici najdete oddíl Frazeologie, věnovaný obtížnějším frázím z výchozího textu, dále naleznete výklad gramatiky. Probrané učivo si osvěžíte pomocí cvičení, slovíčka najdete jednak v každé lekci, ale i v souhrnném slovníku na konci knihy. Součástí učebnice je CD s nahrávkou namluvenou rodilými mluvčími.

 

Název:
Italština pro samouky a věčné začátečníky + mp3 | Eva Ferrarová, Miroslava Ferrarová, Vlastimila Pospíšilová
Výrobce:
SKU:
9788026601081

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz