Impérium jídla | Lubomír Sedlák

Impérium jídla | Lubomír Sedlák, Evan Fraser, Andrew Rimas

Impérium jídla | Lubomír Sedlák, Evan Fraser, Andrew Rimas od značky se skvělou pověstí KNIHA ZLÍN je k dostání za výborné peníze. Nakupujte chytře, výhodně a bezpečně online. Impérium jídla | Lubomír Sedlák, Evan Fraser, Andrew Rimas aktuálně výhodně za 339 Kč

339 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Kniha s pomocí úryvků z barvitě napsaného deníku jistého kupce žijícího v šestnáctém století živým způsobem popisuje osudy lidí i celých společností v uplynulých dvanácti tisíciletích, a to na příkladu potravin, které coby zdroje pěstovali nebo lovili, s nimiž obchodovali a které také konzumovali. Zároveň publikace předkládá fascinující, ale i značně pesimistický obraz toho, co lze čekat v příštích letech.

 

Název:
Impérium jídla | Lubomír Sedlák, Evan Fraser, Andrew Rimas
Výrobce:
SKU:
9788074737817

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz