Horečka nad ránem | Tomáš Cikán

Horečka nad ránem | Tomáš Cikán, Péter Gárdos, Jiří Zeman

Horečka nad ránem | Tomáš Cikán, Péter Gárdos, Jiří Zeman od přední značky PLUS lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Vyberte si z široké škály produktů a nakupte u nás online. Horečka nad ránem | Tomáš Cikán, Péter Gárdos, Jiří Zeman momentálně k dispozici za 229 Kč

229 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Švédsko, 1945. Miklós - maďarský básník a novinář - přežil hrůzy koncentračního tábora Bergen-Belsen a zvládl i cestu lodí do nemocnice na ostrově Gotland, kde se má zotavit. Místo toho si však vyslechne krutou diagnózu: podlé lékaře mu zbývá nanejvýš půl roku života. Miklós se nehodlá vzdát a pouští se do boje s osudem. Napíše dopis všem sto sedmnácti maďarským dívkám a ženám, které se po celém Švédsku léčí podobně jako on; s jediným cílem: poznat lásku. Najde se některá, která mu odpoví?

 

Název:
Horečka nad ránem | Tomáš Cikán, Péter Gárdos, Jiří Zeman
Výrobce:
SKU:
9788025905913

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz