Famfrpál v průběhu věků | J. K. Rowlingová

Famfrpál v průběhu věků | J. K. Rowlingová, J. K. Rowlingová, Václav Rytina, Pavel Medek

Famfrpál v průběhu věků | J. K. Rowlingová, J. K. Rowlingová, Václav Rytina, Pavel Medek od značky ALBATROS - produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Nakupujte bezpečně online. Famfrpál v průběhu věků | J. K. Rowlingová, J. K. Rowlingová, Václav Rytina, Pavel Medek aktuálně v akci od 159 Kč

159 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Pro všechny, kdo mají rádi Harryho a fandí mu v jeho famfrpálových kláních za Nebelvír! Reprint příručky získané přímo z bradavické knihovny při Škole čar a kouzel vás seznámí s vývojem létajících košťat, poučíte se, jaké hry se s košťaty hrály ve starověku, jak se objevila Zlatonka, jakými proměnami prošel famfrpál od 14. století a jak vypadá dnes, seznámíte se s významnými famfrpálovými týmy ve Velké Británii a v Irsku.

 

Název:
Famfrpál v průběhu věků | J. K. Rowlingová, J. K. Rowlingová, Václav Rytina, Pavel Medek
Výrobce:
SKU:
9788000032535

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz