Evangelium podle Jidáše (paperback) | Filip Hanzlík

Evangelium podle Jidáše (paperback) | Filip Hanzlík, Simon Mawer

Evangelium podle Jidáše (paperback) | Filip Hanzlík, Simon Mawer od společnosti KNIHA ZLÍN , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Nakupujte naše kvalitní zboží jednoduše a rychle online. Evangelium podle Jidáše (paperback) | Filip Hanzlík, Simon Mawer v akci za 67 Kč

67 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Mezi starověkými papyry od Mrtvého moře je nalezen pozoruhodný svitek. Pochází z prvního století našeho letopočtu a vše nasvědčuje tomu, že obsahuje pravdivé vylíčení Ježíšova života, jak ho zachytil Jehuda iš Karijot – Jidáš Iškariotský. Prokáže se pravost svitku? Dramatický a emocemi nabitý románový příběh se klene mezi Evropou v období druhé světové války a Jeruzalémem dva tisíce let po Ježíšově narození.

 

Název:
Evangelium podle Jidáše (paperback) | Filip Hanzlík, Simon Mawer
Výrobce:
SKU:
9788074733000

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz