Etická výchova pro 2. stupeň ZŠ | Monika Svobodová

Etická výchova pro 2. stupeň ZŠ | Monika Svobodová

Etická výchova pro 2. stupeň ZŠ | Monika Svobodová od známé společnosti EDIKA , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Získejte jedinečný produkt za příznivou cenu. Etická výchova pro 2. stupeň ZŠ | Monika Svobodová k sehnání zrovna v akci za 169 Kč

169 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Bohatě ilustrovaná učebnice obsahuje všechna důležitá témata, která by žáci na 2. stupni základních škol měli projít: jak se etika v historii profilovala a jak souvisí s morálkou, proč je důležitá úcta k sobě i druhým, na čem staví hodnotový systém člověka. Děti poznají, jak funguje etika v osobním životě i ve společenských vztazích, jak spolu souvisí etika a životní prostředí nebo náboženství. Kniha nabízí řadu aktivit, cvičení, křížovek, ale rovněž veselých obrázků.

 

Název:
Etická výchova pro 2. stupeň ZŠ | Monika Svobodová
Výrobce:
SKU:
9788026603849

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8273
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz