Emil se stydí | Jarka Vrbová

Emil se stydí | Jarka Vrbová, Veronika Kopečková, Aurélie Chien Chow Chine, Aurélie Chien Chow Chine

Emil se stydí | Jarka Vrbová, Veronika Kopečková, Aurélie Chien Chow Chine, Aurélie Chien Chow Chine od skvělého výrobce ALBATROS je k dispizici za skvělou cenu. Nakupujte kvalitní produkty online za dobré ceny. Emil se stydí | Jarka Vrbová, Veronika Kopečková, Aurélie Chien Chow Chine, Aurélie Chien Chow Chine aktuálně v akci od 144 Kč

144 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Emil je malý jednorožec jako každý jiný, tedy skoro… Jeho duhová hříva mění barvy podle toho, jak se zrovna cítí. Dneska se Emil stydí, protože má narozeniny, je středem pozornosti a neví, jak na tolik pozornosti reagovat. Zjistěte, jak se Emilovi podaří stud překonat!

 

Název:
Emil se stydí | Jarka Vrbová, Veronika Kopečková, Aurélie Chien Chow Chine, Aurélie Chien Chow Chine
Výrobce:
SKU:
9788000052809

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
7286
produktů
57
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz