Elektrotechnická schémata a zapojení v praxi 1 | Štěpán Berka

Elektrotechnická schémata a zapojení v praxi 1 | Štěpán Berka

Elektrotechnická schémata a zapojení v praxi 1 | Štěpán Berka od kvalitního výrobce COMPUTER PRESS . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Rychlý a bezpečný nákup u nás. Elektrotechnická schémata a zapojení v praxi 1 | Štěpán Berka zrovna nyní za cenu 280 Kč

280 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

V knize Elektrotechnická schémata a zapojení v praxi 1 naleznete zapojení základních elektrických obvodů (od vypínačů přes zářivky a stykače až po rozváděče a domovní telefonní systémy). Kniha je unikátní hlavně svou přehledností. Všechna schémata jsou totiž vykreslena barevně a doplněna ilustračními fotografiemi.

 

Název:
Elektrotechnická schémata a zapojení v praxi 1 | Štěpán Berka
SKU:
9788025145982

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz