Efektivní systém řízení strategie | Robert S. Kaplan

Efektivní systém řízení strategie | Robert S. Kaplan, David P. Norton

Efektivní systém řízení strategie | Robert S. Kaplan, David P. Norton od známého předního výrobce MANAGEMENT PRESS je u nás k dispozici opravdu výhodně. Nakupujte bezpečně online. Efektivní systém řízení strategie | Robert S. Kaplan, David P. Norton ve výhodné slevě 467 Kč

467 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Nejnovější kniha tvůrců manažerské koncepce Balanced Scorecard představuje další významný mezník ve vývoji strategického myšlení a strategického managementu. Autoři v ní předkládají ověřený šestifázový systém tvorby a řízení strategie, jenž integruje a koordinuje různé prvky implementace strategie a představuje inovativní nástroj zvyšování výkonnosti organizace a dosahování jejích hodnotových cílů.

 

Název:
Efektivní systém řízení strategie | Robert S. Kaplan, David P. Norton
SKU:
9788072612031

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz