Džungle uprostřed bažin | Jan Dungel

Džungle uprostřed bažin | Jan Dungel, Jan Dungel, Rady Dungelová, Rafael Hoogesteijn, Lucas Leuzinger

Džungle uprostřed bažin | Jan Dungel, Jan Dungel, Rady Dungelová, Rafael Hoogesteijn, Lucas Leuzinger od dodavatele s dlouholetou historií Ostatní lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Kvalita zahrnuje celkovou trvanlivost a spolehlivost tohoto výrobku. Džungle uprostřed bažin | Jan Dungel, Jan Dungel, Rady Dungelová, Rafael Hoogesteijn, Lucas Leuzinger momentálně k dispozici za 679 Kč

679 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Ucelený obraz o životě lidí a bohaté přírodě dvou jihoamerických mokřadů, které jsou nejrozsáhlejší na celé Zemi. Vzhledem k obtížné dostupnosti jsou tropické savany, bažiny i okolní tropické lesy dosud málo známé, avšak jejich křehká krása i jejich svérázní obyvatelé patří k tomu nejpodivuhodnějšímu přírodnímu bohatství i nejvzácnějšímu kulturnímu dědictví našich předků. Obsahuje 120 unikátních velkoformátových fotografií a 40 barevných kreseb divokých zvířat.

 

Název:
Džungle uprostřed bažin | Jan Dungel, Jan Dungel, Rady Dungelová, Rafael Hoogesteijn, Lucas Leuzinger
Výrobce:
SKU:
9788090564305

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz