Dyslexie pro 4.-5. ročník ZŠ | Dita Nastoupilová

Dyslexie pro 4.-5. ročník ZŠ | Dita Nastoupilová, Petr Šrédl

Dyslexie pro 4.-5. ročník ZŠ | Dita Nastoupilová, Petr Šrédl od dodavatele se skvělou pověstí Fragment je k dostání za výborné peníze. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců. Dyslexie pro 4.-5. ročník ZŠ | Dita Nastoupilová, Petr Šrédl - nyní můžete mít za 84 Kč

84 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Pestré aktivity a úkoly pro žáky se specifickou poruchou učení jsou zaměřeny na rozvoj sluchového a zrakového vnímání, paměti, rytmizace a orientace v prostoru. Cílem cvičení je rozšíření slovní zásoby, podpora čtenářských dovedností a zkvalitnění techniky čtení.
Sešit je určen rodičům, kteří chtějí zábavnou formou pomoci dětem překonat potíže se čtením, ale i učitelům, kteří jej mohou využít v rámci integrované výuky.

 

Název:
Dyslexie pro 4.-5. ročník ZŠ | Dita Nastoupilová, Petr Šrédl
Výrobce:
SKU:
9788025340578

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz