Dvůr trnů a růží | Ivana Svobodová

Dvůr trnů a růží | Ivana Svobodová, Sarah J. Maasová

Dvůr trnů a růží | Ivana Svobodová, Sarah J. Maasová od této značky COOBOO je k sehnání u nás za skvělou cenu. Udělejte si radost nákupem tohoto výrobku. Dvůr trnů a růží | Ivana Svobodová, Sarah J. Maasová - nyní nakoupíte za 382 Kč

382 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Když devatenáctiletá lovkyně Feyre zabije v lese vlka, zaútočí na ni podivný tvor. Odvleče ji do svého doupěte, které se ukáže být jiným světem. Tam zjišťuje, že tajemným únoscem je jedna z nesmrtelných bytostí, které kdysi vládly světu. Nenávist se postupně mění v lásku. Feyre čeká těžký úkol - musí přijít na způsob, jak zachránit tajuplný svět i svého únosce.

 

Název:
Dvůr trnů a růží | Ivana Svobodová, Sarah J. Maasová
Výrobce:
SKU:
9788076611979

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz