Dobrodružství Huckleberyho Finna | Mark Twain

Dobrodružství Huckleberyho Finna | Mark Twain, Jana Mertinová, Lucie Raškovová, Jan Čáp

Dobrodružství Huckleberyho Finna | Mark Twain, Jana Mertinová, Lucie Raškovová, Jan Čáp od známého předního výrobce ALBATROS , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Pořidťe si nové a kvalitní zboží za super cenu. Dobrodružství Huckleberyho Finna | Mark Twain, Jana Mertinová, Lucie Raškovová, Jan Čáp za výhodnou cenu 254 Kč

254 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Román dokáže oslovit současné čtenáře svým humorem i smutkem, svou upřímností i touhou po svobodě, stejně mocnou jako proud řeky Mississippi, která protéká celým Huckovým vyprávěním. I dnes vnímáme Huckův příběh zprvu okouzleni romantikou dalekých cest, později ho však čteme i jinýma očima, a pokaždé nacházíme další souvislosti.

 

Název:
Dobrodružství Huckleberyho Finna | Mark Twain, Jana Mertinová, Lucie Raškovová, Jan Čáp
Výrobce:
SKU:
9788000019154

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz