Dobře mi tak | Daniel Špaček

Dobře mi tak | Daniel Špaček, Radka Třeštíková, Marcela Šedivá

Dobře mi tak | Daniel Špaček, Radka Třeštíková, Marcela Šedivá od společnosti s předním postavením na trhu MOTTO je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Nákupem tohoto výrobku rozhodně neprohloupíte. Dobře mi tak | Daniel Špaček, Radka Třeštíková, Marcela Šedivá v současnosti pořídíte za cenu 212 Kč

212 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Sebestředný a bezohledný malíř Boris se rozvádí se svou ženou a stěhuje se ze společného bytu ke kamarádu Viktorovi. Tento životní zlom ho nutí zamyslet se nad sebou samým a bilancovat. Boris si postupně uvědomuje všechny svoje selhání a poněkud neohrabaně se pokouší napravit chyby. Hledá cestu zpět ke svému dospělému synovi, minulost se mu ale vrací jako bumerang. V té chvíli mu navíc zkříží cestu šestnáctiletá Erika.

 

Název:
Dobře mi tak | Daniel Špaček, Radka Třeštíková, Marcela Šedivá
Výrobce:
SKU:
9788026709503

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz