Dinosauři a jiné pravěké příšery-leporelo | Bořivoj Záruba

Dinosauři a jiné pravěké příšery-leporelo | Bořivoj Záruba, Zdeněk Burian

Dinosauři a jiné pravěké příšery-leporelo | Bořivoj Záruba, Zdeněk Burian od dodavatele se skvělou pověstí ALBATROS lze pořídit u nás za příznivou cenu. Udělejte si radost nákupem online a neřešte fronty v obchodě. Dinosauři a jiné pravěké příšery-leporelo | Bořivoj Záruba, Zdeněk Burian ve skvělé akci za 67 Kč

67 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Pravěk stále láká velké i malé čtenáře. Pro ty nejmenší jsme připravili leporelo s nádhernými obrazy Zdeňka Buriana, světově proslulého malíře pravěkých zvířat. Texty znalce oboru Bořivoje Záruby jsou snadno srozumitelné i zapamatovatelné pro malé milovníky dinosaurů. Vzdělávací leporelo vychází vstříc nové generaci dětí, které získávají množství informací z jiných médií a pomocí tohoto titulu si je mohou s rodiči jednoduše utřídit.

 

Název:
Dinosauři a jiné pravěké příšery-leporelo | Bořivoj Záruba, Zdeněk Burian
Výrobce:
Zařazení:
SKU:
9788000023205

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8273
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz