Děti a emoce | Vojtěch Černý

Děti a emoce | Vojtěch Černý, Katarína Ilkovičová, Kateřina Grofová

Děti a emoce | Vojtěch Černý, Katarína Ilkovičová, Kateřina Grofová od našeho výrobce EDIKA je pro vás pro vás právě dnes v akci. Na našem e-shopu nakupte pohodlně a bezpečně online. Děti a emoce | Vojtěch Černý, Katarína Ilkovičová, Kateřina Grofová právě teď za cenu 297 Kč

297 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Tato kniha je určena rodičům a pedagogům, kteří vychovávají děti a ovlivňují tak jejich emocionální život. Na pozadí krátkých, emočně zabarvených příběhů dvou rodičů a jejich čtyř dětí jsou představeny nejdůležitější emoce, se kterými se my i naše děti setkáváme. Příběha doplňují interaktivní cvičení, rady, návody k hrám a dalším aktivitám, kterým je možno se věnovat jak doma, tak v mateřských a základních školách. Knihu doplňuje nahrávka se zhudebněnými texty pro společné zpívání.

 

Název:
Děti a emoce | Vojtěch Černý, Katarína Ilkovičová, Kateřina Grofová
Výrobce:
SKU:
9788026615583

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz