Deník malého plížila 1: Jak přežít školu mobů | Greyson Mann

Deník malého plížila 1: Jak přežít školu mobů | Greyson Mann, Amanda Brack

Deník malého plížila 1: Jak přežít školu mobů | Greyson Mann, Amanda Brack od dodavatele s dobrým jménem COMPUTER PRESS je k dostání levně a pohodlně online. Nakupte si kvalitní zboží na našem e-shopu. Deník malého plížila 1: Jak přežít školu mobů | Greyson Mann, Amanda Brack cenově vychází na 195 Kč

195 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Gerald Plížil mladší právě nastoupil na druhý stupeň školy pro moby a má trochu obavy, že to nebude mít úplně jednoduché. Zdá se, že se proti němu všechno spiklo, včetně škodolibé party kostlivců. Jenže Gerald s tím tak trochu počítal a vytvořil si jasný plán, jak svůj první ročník přežít, aniž by vyhodil školu do povětří. Najde si Gerald svoje místo mezi spolužáky a přežije první ročník minecraftí školy bez úhony? Dokáže udržet svoje nervy na uzdě anebo mu nakonec bouchnou saze?

 

Název:
Deník malého plížila 1: Jak přežít školu mobů | Greyson Mann, Amanda Brack
SKU:
9788025148983

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz