Dějiny českých zemí – pro děti | Jana Eislerová

Dějiny českých zemí – pro děti | Jana Eislerová, Antonín Šplíchal

Dějiny českých zemí – pro děti | Jana Eislerová, Antonín Šplíchal od této spolehlivé značky Fragment , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Skvělý produkt s garancí kvality. Dějiny českých zemí – pro děti | Jana Eislerová, Antonín Šplíchal levně za 84 Kč

84 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Vydejte se na toulky českou minulostí a seznamte se s událostmi a významnými osobnostmi, které se nesmazatelně zapsaly do dějin.
Jak probíhala korunovace králů na český trůn?
Kdo proti sobě bojoval ve slavné bitvě u Slavkova?
Kdy zřídila Marie Terezie povinnou školní docházku?
Jak to bylo se stavbou Národního divadla?
Co se událo v srpnu 1968?
Přelomové události z naší historie jsou vysvětleny jednoduše, poutavě a srozumitelně, aby jim snadno porozuměly i malé děti.

 

Název:
Dějiny českých zemí – pro děti | Jana Eislerová, Antonín Šplíchal
Výrobce:
SKU:
9788025323984

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8273
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz