Dědictví barona von Popundekla | Karim Shatat

Dědictví barona von Popundekla | Karim Shatat, Stanislava Reschová, Petr Korunka

Dědictví barona von Popundekla | Karim Shatat, Stanislava Reschová, Petr Korunka od přední společnosti ALBATROS je momentálně za bezkonkurenční cenu. Nakupte toto zboží za super cenu u nás online. Dědictví barona von Popundekla | Karim Shatat, Stanislava Reschová, Petr Korunka za výhodnou cenu 212 Kč

212 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Anna se přestěhovala do malého města. Když tak jednou bloumá uličkami, objeví krámek s podivným mužíčkem. Anna zjistí, že je šlechtického původu a že jeho strýc, badatel a zámožný muž, mu zanechal závěť s tajemným odkazem. Kryštof Popundekl má objevit, kde příbuzný schoval poklad, a bude jeho. Anna mu chce pomoct, a tak pátrá v nedalekém zámku i v zahradě se skleníkem. Chytrá a odvážná Anna získá kamaráda, který se pustí do pátrání s ní. A překvapivé rozuzlení na sebe nedá dlouho čekat!

 

Název:
Dědictví barona von Popundekla | Karim Shatat, Stanislava Reschová, Petr Korunka
Výrobce:
SKU:
9788000050447

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz