Cvoček a pan Márinka | Marie Kšajtová

Cvoček a pan Márinka | Marie Kšajtová, Gabriel Filcík

Cvoček a pan Márinka | Marie Kšajtová, Gabriel Filcík od tohoto předního výrobce Fragment , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Udělejte si radost nákupem u nás online. Cvoček a pan Márinka | Marie Kšajtová, Gabriel Filcík momentálně k dispozici za 212 Kč

212 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Pejsek Cvoček a pan Márinka jsou velcí kamarádi. Jeden bez druhého si svůj veselý domov neumějí vůbec představit. Ale jednou v podvečer se Cvoček svého pána nedočkal. Pan Márinka nepřišel domů ani druhý a ani třetí den. A tak se Cvoček vydává na dlouhou cestu, aby svého kamaráda našel. Zažije přitom dobrodružství, o kterém se mu nezdálo ani ve snu. Podaří se mu pana Márinku najít?

 

Název:
Cvoček a pan Márinka | Marie Kšajtová, Gabriel Filcík
Výrobce:
SKU:
9788025343241

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz