Cestujeme s Krtkem | Zdeněk Miler

Cestujeme s Krtkem | Zdeněk Miler, Ondřej Müller, Irena Tatíčková, Jan Kafka, Miroslav Němeček

Cestujeme s Krtkem | Zdeněk Miler, Ondřej Müller, Irena Tatíčková, Jan Kafka, Miroslav Němeček od této spolehlivé značky ALBATROS lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Tento produkt je přesně to, co potřebujete. Cestujeme s Krtkem | Zdeněk Miler, Ondřej Müller, Irena Tatíčková, Jan Kafka, Miroslav Němeček - nyní nakoupíte za 110 Kč

110 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Další v řadě hracích knížek s Krtkem, která hravou formou děti seznamuje se světadíly a jejich základní charakteristikou.
Krtek vyráží do světa, sbalí si potřebné věci a pak postupně projde Afrikou, Amerikou, Asií, Austrálii a Antarktidou. Nakonec se opět dostane domů do Evropy a učí se poznávat vlajky. Během cesty po zeměkouli Krtek řeší různé rébusy a hádanky. Celou knížku provází ve spodním řádku domalovánky a návodné kresby pro vlastní tvorbu dětí.

 

Název:
Cestujeme s Krtkem | Zdeněk Miler, Ondřej Müller, Irena Tatíčková, Jan Kafka, Miroslav Němeček
Výrobce:
SKU:
9788000019956

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Milujeme čtení a vůni knížek. V našem knižním e-shopu Eknihulka.cz najdete kromě známých knižních titulů další odborou literaturu a vše co ke studiu nebo osobnímu rozvoji patří. Sledujte naše akce, kdy můžete pořídit známé bestsellery ve výprodeji za bezkonkurenční ceny. V našem sortimentu nechybí beletrie pro děti, beletrie pro dospělé, byznys a ekonomie, knížky o cestovaní a cestopisy, hobby knížky, jazyky, motivační knížky a knížky o osobním rozvoji, kuchařky, učebnice a mnoho dalších. Nakupte si z pohodlí domova na Eknihulka.cz a udělejte si tak radost novou knihou. U nás nakoupíte rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
8289
produktů
58
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Eknihulka.cz